ZAPROSZENIE

Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do udziału w III Konferencji „Praktyka ginekologa onkologa”. Tak jak przed rokiem spotykamy się ponownie w Białej Podlaskiej.

 

Nie ustajemy w działaniach edukacyjnych naszego Towarzystwa i w ramach projektu, Akademii Ginekologa Onkologa (AGO), staramy się zapewnić Państwu stały dostęp do najnowszej wiedzy z zakresu profilaktyki, diagnostyki i leczenia nowotworów ginekologicznych.

Przygotowaliśmy ciekawe warsztaty praktyczne, gdzie będą mogli Państwo poszerzyć swoje kompetencje z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej, histeroskopii ambulatoryjnej czy robotyki.

2 i 3 grudnia przygotowaliśmy dla Państwa interesujące wykłady, dotyczące zarówno profilaktyki jak i leczenia nowotworów kobiecych. Znakomici wykładowcy polscy i zagraniczni powiedzą Państwu o standardach i najnowszych doniesieniach.

 

Szanowni Państwo, widzimy się już w grudniu w Białej Podlaskiej, serdecznie zapraszam!!

 

Prof. dr hab. n. med. Jan Kotarski

Redaktor naczelny Akademii Ginekologa Onkologa

Przewodniczący Komitetu Naukowego PGO 2022

Szanowni Państwo,

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej jest największym centrum diagnostyczno-leczniczym północnej części województwa lubelskiego. Świadczenia zdrowotne udzielane są w systemie hospitalizacji, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz w ramach stacjonarnej pomocy doraźnej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Strategicznymi jednostkami szpitala są: Ośrodek Opieki Medycznej „Domowy Szpital” oraz Ośrodek Profilaktyki i Leczenia Onkologicznego "Bialska Onkologia". Inicjatywy placówki są doceniane w licznych rankingach, konkursach i plebiscytach, m.in.: „Liderzy Zmian w Ochronie Zdrowia”, „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” oraz „Bezpieczny Szpital Przyszłości”.

Pragnę zaprosić Państwa w dniach 1-3 grudnia 2022 roku do Białej Podlaskiej i do Janowa Podlaskiego na kolejną konferencję edukacyjno-naukową Praktyka Ginekologa Onkologa.  

Cykl konferencji został zapoczątkowany w 2018 roku i cieszy się z ogromnym uznaniem wśród przybyłych gości i prelegentów. To niewątpliwie ogromne wyróżnienie, że po raz kolejny mamy zaszczyt być gospodarzem tego zaszczytnego wydarzenia.

Konferencja jest doskonałą okazją do wymiany wiedzy, poglądów i doświadczeń na interdyscyplinarnej arenie międzynarodowej.

Licząc na aktywny udział w tym wydarzeniu.

Z wyrazami szacunku

Adam Chodziński

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej

sekretariat@ptgo.pl

Copyright Medical Art Group